ماجرای کمک مالی به انجمن ALS ایران

باید از حمایت و توجهی که مردم عزیزمون نشون دادن تشکر کنیم. تعداد بازدید کننده های سایت بیش از ۸۰۰۰ نفر در روز گذشته بودند که باعث شد سرورمون لحظاتی از دسترس خارج بشه که با محبت آقای انزان پور به وضع عادی برگشت. دوستان زیادی ایمیل زدند و در مورد کمک مالی پرسیدند.  کمک به هر نهاد خیریه ای هم خوب هست و هم ارزشمند و در شرایط فعلی حتی لازم ولی مجموعه ارزشمند محک (که شاید بهترین الگو موسسات خیریه ایران باشد) فعلا برنامه ای برای بیماران ALS ندارند. لذا اگر نیت تون کلی هست که به هر کجا کمک کردید ان شالله قبول باشه ولی اگه هدفتون بیماران ALS هستند لطفا فعلا دست نگه دارید.

شاید یکی از مهمترین کمک های شما عضویت در فیس بوک ما جهت تداوم ارتباط با انجمن و اطلاع از برنامه های آتی و نیازهای ما است . به عنوان یکی از حیاتی ترین نیاز های ما مکانی فیزیکی در حد یک اتاق و یک خط تلفن حتی برای چند روز در هفته است که بیماران و خانواده آنها برای دریافت خدمات مراجعه کنند و علاقمندان ساماندهی شوند.  اگر در این رابطه کمکی از دستتان برمی اید لطفا با help@HelpALS.ir تماس بگیرید. 

اگر تمایل دارید اخبار انجمن ALS را پیگیری کنید و برای برنامه ها، سمینارها و بازارچه های خیریه و … دعوت شوید لطفا در صفحه فیس بوک ما  و   سایت عضو شوید و ایمیل خود را ارائه نمایید. همچنین توصیه میکنیم برای کسب اطلاعات در باره بیماری ای.ال.اس که هدف اصلی کمپین سطل آب یخ است بروشور های انجمن را مطالعه فرمایید. برای تماس با انجمن  ترجیحا از ایمیل info@helpals.ir  ویا در صورت ضرورت با  تلفن های ۰۹۳۶۶۸۴۹۶۷۴  و ۰۹۱۰۲۱۰۹۲۷۴  و صفحه فیس بوک  تماس بگیرید. 

با درود و تشکر از شما همراهان گرامی

سعید سادات مادرشاهی

درباره

موسس سایت و تولید کننده دستگاه ارتباطی با بیماران ALS

پست شده در Uncategorized